אנשים רבים הנמצאים בצומת דרכים של הקריירה המקצועית שלהם ושוקלים את דרכם לתוך המגזר החברתי פונים אלינו למתאם.
המגזר החברתי קורץ לרבים - הוא משלב את עשיה אמיתית למען החברה ולמען עתיד טוב יותר, הוא משלב עבודה אמיתית למען אנשים ופחות למען בצע כסף ושררה, והוא בעיקר גם נותן מקום לאנשים להגשים חלומות ורעיונות.

חשוב לנו לציין כי השינוי במעבר למגזר החברתי הינו שינוי קריירה והסבה מקצועית לכל דבר שכדי להצליח בו מומלץ להכיר טוב יותר לאן נכנסים.
לאורך השנים ראינו במתאם כי המעבר למגזר הוא תהליך מורכב הדורש חשיבה והיערכות מתאימה שכן למגזר השלישי שפה משלו, תפקידים ייחודים המאפייניםאותו וממשקי עבודה השונים משאר המגזרים בארץ.
קשה למצוא "העתק הדבק" של תפקידים ומקצועות במגזר הזה שמשותפים למגזרים אחרים, מה שגם כשכבר קיימים תפקידים דומים הרי שסביבת העבודה וממשקיה משנים לעיתים את פני התפקיד לגמרי. 
בנוסף חשוב להבין כי עמותות וארגונים חברתיים הינם ארגונים קיימים, המתפקדים ועובדים בצורה שוטפת ומכילים בתוכם שרשרת ניהולית קיימת ואנשים בעלי ניסיון רלוונטי קודם,  ולכן עובד המגיע "מבחוץ" צריך לעשות את המאמץ להבין את שפתם מראש ולדעת היכן הוא יכול להשתלב בצורה מיטבית שתתרום לארגון.

במפגש יום אוריינטציה ניתן לכם מידע רב החיוני להבנת המגזר השלישי ולהשתלבות תעסוקתית בו.

המפגש מורכב מחצי יום מרוכז הכולל:

חלק ראשון  - מהווה את הבסיס וההיכרות עם "שפת" המגזר השלישי וכולל את המושגים הרווחים בעולם העמותות ועם היכרות עם השחקנים המרכזיים בזירה החברתית.
חלק שני - מדבר בצורה יותר פרקטית ויישומית על  מאפייני תעסוקה ושכר במגזר השלישי: התאמת התפקידים במגזר לעשייה התעסוקתית של המשתתפים, נתוני שכר, ניהול קריירה, התאמת קורות חיים למגזר השלישי, טיפים לריאונות עבודה במגזר השלישי ועוד מידע חשוב ורלוונטי להסבה.

יום האוריינטציה הקרוב יתקיים בתאריך 28/02/23 בין השעות 9:30-12:00.
להרשמה לחץ כאן