מנהל יישום מיזם "היישוב במרכז" בקרן רש"י

נתנאל בן 32 גדל, התחנך ומתגורר בנצרת עילית, בוגר LLB משפטים, BA במנהל עסקים ו-MA  ממשל במרכז הבינתחומי הרצליה.
כיום בתפקיד מנהל יישום מיזם "היישוב במרכז" בכל רחבי הארץ (מירכא שבצפון ועד לאופקים שבדרום), יוזמה ייחודית שפותחה בקרן רש"י על ידי ארז רואימי, מורי ורבי, המקצוען שכיום מנהל אותה ואת התחום היישובי בקרן רש"י. תכלית המיזם לקדם מוביליות חברתית תוך סיוע בניתוק הקשר בין המקום הגיאוגרפי בו הילד נולד לבין ההזדמנות שלו להצליח בהמשך חייו, בהובלת הרשות המקומית. 
קרן רש"י – קרן פילנתרופית מהגדולות בישראל, הפועלת יותר מ-34 שנים לחיזוק החברה בישראל במטרה לחולל שינוי בר קיימא שיביא לצמצום פערים וליצירת שוויון הזדמנויות בתחומי החינוך והרווחה. הקרן יוזמת, מפתחת ומוציאה לפועל מיזמים המקדמים מוביליות חברתית בקרב אוכלוסיות מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל בדגש על ילדים, בני נוער וצעירים".
בעבר כיהן בכמה תפקידים בכירים ברשות המקומיות והתמחה במרחב והשלטון המקומי. כמו כן, בוגר תכניות מנהיגות כמו ארגון שגרירי רוטשילד, תכנית רבין למנהיגות, קריאת כיוון ועוד. הוביל יחד עם משרד הפנים וארגון מעוז את הקמתה של תכנית "מקום – עתודות ניהול לדרג הבכיר במרחב המקומי", תכנית מדהימה שסוגרת זה עתה את המחזור השני של מנהיגים ומנהיגות במרחב המקומי.