מעבר בינמגזרי

הסבה מקצועי למגזר החברתי

אנשים רבים הנמצאים בצומת דרכים של הקריירה המקצועית שלהם ושוקלים את דרכם לתוך המגזר החברתי פונים אלינו למתאם.
המגזר החברתי קורץ לרבים – הוא משלב עשייה אמיתית למען החברה ולמען עתיד טוב יותר, הוא משלב עבודה אמיתית למען אנשים ופחות למען בצע כסף ושררה והוא בעיקר גם נותן מקום לאנשים להגשים חלומות ורעיונות. בעמותה בהחלט עושים טוב למען חברה טובה יותר בה אנחנו חיים.

 

מעבר זה של שינוי למגזר החברתי הוא למעשה תהליך של הסבת קריירה מקצועית לכל דבר ולמעשה מדובר בהסבה בינמגזרית של קריירה. לאחר שנים רבות בהן ליווינו בהצלחה א.נשים המחפשים לבצע הסבה זו אנחנו יכולים לומר בצורה וודאית שכדי להצליח בהסבה זו מומלץ בחום ללמוד קודם לאן נכנסים ולהבין אם זה מתאים ומה מתאים.
לאורך השנים, ראינו במתאם כי המעבר למגזר החברתי הוא תהליך מורכב הדורש חשיבה והיערכות מתאימה שכן למגזר השלישי שפה משלו, תפקידים ייחודים המאפיינים אותו וממשקי עבודה השונים משאר המגזרים בארץ. ראינו הרבה א.נשים טובים שרצו לקיים את המעבר הזה ונדחו בדרך החיפוש או שכבר עשו את המעבר אבל התאכזבו או שנחלו כישלון וחזרו לעבודתם הקודמת.

משום כך, יצרנו לאורך השנים פורמט של ימי אוריינטציה מרוכזים בהם עברו אלפי א.נשים ובהם סיפקנו את המידע והכלים הנחוצים לביצוע מעבר מגזרי כזה בצורה מוצלחת. מפגשים אלו היו פרונטלים ונהננו מאוד לפגוש להכיר ולכוון את כל מי שהשתתף. מפגשים אלו עזרו למבקשי ההסבה המקצועית הבינמגזרית להבין לאן הם נכנסים,איזה מקצועות ישנם, מיהם השחקנים המרכזים בזירה החברתית וכיצד הם עובדים וכמובן מהו שכר נכון לאיזה תפקיד.

כעת, את כל המידע הרב הזה ארזנו בצורה של קורס דיגיטלי מורחב ומקיף על מנת שיהיה זמין בכל עת לכל מי שרוצה מבלי להמתין למפגש פרונטלי.

הקורס כולל ארבעה חלקים:

חלק ראשון  – שהוא הבסיס בכל שינוי קריירה והסבה תעסוקתית – אבחון צרכים ורצונות. מאחר ומדובר במגזר חדש הרי לעיתים מה שמכירים אינו רלוונטי ונדרשת ממחפש העבודה פתיחות גמישות ונכונות לשאול שאלות חדשות לדרך חדשה.                                             

חלק שני– הכרת השדה החברתי – חלק זה מהווה את הבסיס וההיכרות עם “שפת” המגזר השלישי וכולל את המושגים הרווחים בעולם העמותות והיכרות עם השחקנים המרכזיים בזירה החברתית. חלק זה הינו טיפה יותר תיאורתי אבל הוא אבן היסוד בהבנת הארגונים החברתיים ודרכי פעולתם.

חלק שלישי – מדבר בצורה יותר פרקטית ויישומית על  מאפייני תעסוקה ושכר במגזר השלישי: התאמת התפקידים במגזר לעשייה התעסוקתית של המשתתפים, נתוני שכר, ניהול קריירה, התאמת קורות חיים למגזר השלישי, טיפים לראיונות עבודה במגזר השלישי ועוד מידע חשוב ורלוונטי להסבה.

***הקורס יהיה זמין בקרוב ***

בינתיים מי שמעוניין יכול לקבל ייעוץ אישי בנוגע למעבר בינמגזר ולפנות אלינו למייל office@mitam-hr.org 

Refund reason

Refund reason

Refund reason
Withdrawals

If you have not entered your payout information click here!

אם אתה רוצה להיות מעודכן במשרות כל הזמן הצטרף לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו