ייעוץ תעסוקתי והכנה לראיונות עבודה

תהליך חיפוש עבודה ועל אחת כמה וכמה תהליך של עזיבת מקום עבודה, מכל סיבה שהיא, הוא צעד מורכב אבל גם זוהי הזדמנות מצוינת לשנות, להעז ללכת לכיוונים חדשים, לקפוץ מדרגה קדימה ולדלג לעבר האתגר הבא.

אנו גורסים כי בתהליך חיפוש העבודה חייבים להיות ממוקדים ויעילים. צריך לדעת לאן לכוון ואיזה הזדמנויות לתפוס בדרך. במקרים רבים מגדירים מומחים את חיפוש העבודה כעבודה בפני עצמה מבחינת התשומות וההשקעה שצריך לעשות בתהליך. במילים אחרות – צריך להכיר ולדעת את כללי המשחק, כיצד להתראיין, כיצד לגשת למבחנים קבוצתיים, כיצד להציג את עצמך ולדעת היטב לענות על שאלות קשות ולהימנע ממלכודות בדרך.

בנוסף ברור שראיונות עבודה הן בבחינת צ'אנס אחד וייחודי, ויש בדרך כלל הזדמנות אחת לעבור ראיון. 

לכן לא עדיף להגיע מוכנים??? לקבל פידבק מבעוד מועד, להתכונן לשאלות קשות/מביכות/מסורבלות?

תהליך הייעוץ הינו אישי ומותאם באופן פרטני לכל אחד לפי הצרכים האישיים והמקצועיים. אנו במתאם מציעים מסלול ייעוץ אישי, המסלול מיועד למי שנמצא בצומת תעסוקתית בחייו וזקוק להכוונה ול"הארה" מיועץ חיצוני מקצועי לגבי כיוונים אפשריים, חשיבה משותפת בהקשרי קריירה ורכישת כלים ומיומנויות בחיפוש עבודה בפרקטיקה במידת הצורך.

מסגרת הייעוץ – פגישה אישית במשרדנו/בזום לבחירתכם.

הייעוץ מורכב משלוש פגישות אישיות בנות שעה אחת כל פגישה.

מבנה הייעוץ מחולק ל3 חלקים (לאו דווקא בהתאמה ל3 הפגישות):

  • חלק ראשון היכרות ומעבר על הרזומה – קודם כל נכיר אותך ונבין מה את/ה מחפשים, נבין את הצורך ואת המקום שלך כרגע בחיים מבחינת צרכים אתגרים ושאיפות. נסתכל גם איך נראים קורות החיים מהזווית של המעסיק ומהן הנקודות החשובות בקובץ זה.
  • חלק שני בניית המפה התעסוקתית האישית –תוך כדי מעבר על החוזקות והחולשות, הישגים ואתגרים. ביחד נבצע חשיבה משותפת על תפקידים רלוונטיים וארגונים מעניינים עבורך.
  • חלק שלישי חשיבה על הדרכים להגיע למטרה- בפרקטיקה, כלים לאיתור המשרה הבאה, ערוצים רלוונטיים בהם תוכל/י להיעזר בתהליך.

***תהליך היעוץ אפשרי גם "כחבילת התאקלמות" מטעם הארגון עבור עובדים אשר פוטרו, בדגש על עובדים בעלי וותק רב בארגון.  

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו למייל office@mitam-hr.org ולציין בכותרת ייעוץ תעסוקתי או הכנה לראיון עבודה. נא לצרף קורות חיים.