ייעוץ תעסוקתי

ייעוץ תעסוקתי והכנה לראיונות עבודה

תהליך חיפוש עבודה ועל אחת כמה וכמה תהליך של עזיבת מקום עבודה, מכל סיבה שהיא, הוא צעד מורכב אבל גם זוהי הזדמנות מצוינת לשנות, להעז ללכת לכיוונים חדשים, לקפוץ מדרגה קדימה ולדלג לעבר האתגר הבא. לא תמיד אנחנו מודעים לכל האפשרויות הקיימות ולא תמיד אנחנו מסוגלים להתבונן על עצמנו בצורה חדה וכנה ולהבין היכן אנחנו ממוקמים בשדה התעסוקתי וכיצד להגיע למקום אליו אנחנו רוצים ושואפים.

 

אנו גורסים כי בתהליך חיפוש העבודה חייבים להיות ממוקדים ויעילים. צריך לדעת לאן לכוון ואיזה הזדמנויות לתפוס בדרך. במקרים רבים מגדירים מומחים את חיפוש העבודה כעבודה בפני עצמה מבחינת התשומות וההשקעה שצריך לעשות בתהליך. במילים אחרות – צריך להכיר ולדעת את כללי המשחק, כיצד להתראיין, כיצד לגשת למבחנים קבוצתיים, כיצד להציג את עצמך ולדעת היטב לענות על שאלות קשות ולהימנע ממלכודות בדרך.

בנוסף ברור שראיונות עבודה הן בבחינת צ’אנס אחד וייחודי, ויש בדרך כלל הזדמנות אחת לעבור ראיון. 
לכן לא עדיף להגיע מוכנים? 

שיטת תהליך העבודה שלנו נעשה בגישה פרקטית של תהליך קצר, ממוקד ועוצמתי המאפשר לבנות סיפור חיים מנצח באמצעות זיהוי הכוחות וחיבור ליעדים שנרצה להציב לעצמנו, וכך להזניק את עצמנו קדימה לחיים.

העבודה בשיטה הינה מעמיקה ועם זאת מהירה וממוקדת מטרה ומאפשרת למועמד לבנות סיפור תעסוקתי מנצח אשר יעזור לו למקד עם עצמו בתוך התחום החברתי (ובכלל בכל תחום ) לאן הוא מכוון ומה הוא רוצה וכן לספר את הסיפור התעסוקתי בצורה מיטבית בראיונות ובתהליכי קבלה לעבודה.

***תהליך היעוץ אפשרי גם “כחבילת התאקלמות” מטעם הארגון עבור עובדים אשר פוטרו או סיימו את העסקתם מכל סיבה שהיא, בדגש על עובדים בעלי וותק רב בארגון.  

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו כאן או למייל office@mitam-hr.org ולציין בכותרת ייעוץ תעסוקתי או הכנה לראיון עבודה. נא לצרף קורות חיים.

Refund reason

Refund reason

Refund reason
Withdrawals

If you have not entered your payout information click here!

אם אתה רוצה להיות מעודכן במשרות כל הזמן הצטרף לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו