מנהלת תכניות במרכז לחינוך סייבר, קרן רש"י

הדס בת 34, נשואה ואם לארבעה, מתגוררת בקיבוץ סעד. בוגרת MBA במסלול למנהיגות חברתית של קרן מנדל ו BAבמדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון.
כיום מנהלת את תחום התכניות במרכז לחינוך סייבר הכולל את תכנית מגשימים, תכנית סטארטק, ארגון הבוגרים ופיתוח השיח הרשותי. התכניות פועלות בקרב בני נוער הגרים בפריפריה הגיאו-חברתית בישראל ובכך מיישמות את חזון המרכז לחינוך סייבר שהוא לייצר שינוי חברתי דרך חינוך למצויינות באמצעות לימודי סייבר וטכנולוגיה.
במהלך 6 השנים האחרונות גדלה וצמחה ביחד עם תכנית מגשימים והמרכז לחינוך סייבר. התחילה כרכזת באזור דרום של מגשימים, המשיכה כמנהלת אזור דרום במגשימים, מנהלת תכניות מגשימים וניצני מגשימים וכיום מנהלת התכניות. במשך שנות ההקמה והבנייה למדה הרבה בתחומים שונים אשר מקנים מגוון כלים ייחודיים וידע רב המשמש אותה רבות בתפקידי הנוכחי.
ממה את שואבת סיפוק בעשייה? מהיכולת לעשות דברים טוב ואז טוב יותר. מהיכולת להשפיע ולקדם תחום ידע משמעותי שחשוב להתפתחותה ועתידה של מדינת ישראל. מההבנה שיש קשר ישיר בין התכניות לשינוי ממשי בחייהם של המשתתפים בהן ומהשאיפה להמשיך ולהרחיב את מעגלי ההשפעה כך שיבוא היום בו לא משנה איפה נולדת ומה ההורים שלך עושים יהיו לך את כל האפשרויות והכלים להצליח."