שירותי גיוס כוח אדם איכותי במגוון מסלולים מותאמים לצרכי המנהל

כל ארגון באשר הוא רוצה לגייס לשורותיו את האדם המתאים והמוצלח ביותר לתפקיד. איוש משרה במגזר החברתי הינה לעיתים משימה מורכבת עקב ריבוי המשימות והעומס שנמצא על כתפי המנהלים.
במקרים רבים, בייחוד בהיעדר פונקציה מרכזית בעמותה שאחריותה לטפל בנושאי הגיוס והמיון, המנהל המגייס ממשיך בעבודתו השוטפת ובין לבין מראיין את המועמדים השונים. כך נוצר מצב שהתהליך אינו ממוקד, לוקח זמן רב משצריך והכי גרוע שמפספסים - שמועמדים טובים שמתאימים מוצאים עבודה אחרת בינתיים וכך גם הרושם הארגוני שנוצר הינו שלילי.

מתאם מביאה איתה רעיון פשוט שמטרתו לעזור ולסייע למנהלי העמותות בגיוס כוח אדם איכותי וטוב בזמן קצר ובתהליך יעיל. מטרת השירות של מתאם הינה לסייע למנהל המגייס למצוא את המועמדים הטובים ביותר בפרק זמן ההגיוני תוך מתן בחירה מירבית ומיטבית. מהצד השני, מתאם מסייעת בשימור הקשר מול המועמדים ומהווה את החוליה מקשרת בנושא הגיוס שחסרה בארגונים החברתיים.

תהליך הגיוס במתאם מורכב ממיון וסינון קפדני, ראיונות טלפונים וראיונות עומק פנים אל פנים, אנו פוגשים כל מועמד רלוונטי ובסיכום התהליך מעבירים חוות דעת מסודרת. מטרתנו להיות לצד המנהל המגייס ולסייע לו בהחלטות קריטיות אלו של איוש משרה.

מתאם מביאה היכרות טובה של התפקידים, הגורמים, השותפים והמשקיעים של המגזר השלישי וביחד עם שילוב של למידת הארגון והתפקיד המתאים, אנו בונים תהליך גיוס ממוקד שבא לעזור ולסדר למנהל המגייס לבחור את הטוב ביותר.