מנהלת משאבי אנוש במרכז הישראלי למצוינות בחינוך

בטי בת 38, נשואה ואימא לשלושה, מתגוררת במודיעין, בעלת תואר ראשון בחינוך וסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
כיום בטי מנהלת משאבי אנוש במרכז הישראלי למצוינות בחינוך, ארגון חינוכי שמטרתו לתת מענה לתלמידים מצוינים במערכת החינוך ויצירת תרבות של מצוינות בית ספרית תוך דגש על עקרון של שוויון הזדמנויות. ספינת הדגל של המרכז היא התיכון הישראלי למדעים ולאומנויות – יאס"א (IASA), מופת להוראה פורצת דרך, ומהווה מקור משיכה לתלמידים מחוננים ומצטיינים מכל רחבי הארץ. המרכז הישראלי למצוינות בחינוך מפעיל מגוון תכניות חינוך והוראה, ביניהן: מצוינות 2000 ע"ש מיטשל, על מה דע, פעילות מתוקשבת, יישומטיקה, פעילות בינלאומית, הכשרות מורים ועתודה מדעית טכנולוגית.

בטי בוגרת תכנית מנהיגות פעילי ציבור ("לנדא"), תכנית תלת-שנתית מהאוניברסיטה העברית שמטרתה הייתה הכשרת סטודנטים לתפקידי מנהיגות בקהילה ומתן מענה לצרכים קהילתיים, חברתיים, חינוכיים ותרבותיים בעיירות הפיתוח ושכונות השיקום התוכנית כללה לימוד עיוני והתנדבות בארגונים חברתיים וחינוכיים במשך 3 שנים. 
כמנהלת משאבי אנוש ילבטי יש קשר בלתי אמצעי עם כלל העובדים בארגון, מרגע הגיוס ועד לסיום העסקה. חשוב לה מאוד לשמור על אינטראקציה טובה עם העובדים, להיות קשובה לצרכים שלהם ולתת מענה על הצד הטוב ביותר. "אני שואבת את הסיפוק שלי מהיומיום, מהמפגש עם עובדים, מהיכולת לגרום לעובד שנכנס כועס ועצבני לצאת עם חיוך והרגשה טובה. אני עובדת במקום מדהים שההון האנושי שלו הוא גבוה מאוד, גם אנשי העמותה וגם המורים בתיכון ובחטיבה מגיעים מתוך אהבת המקצוע והתחום (מדעים, אמנות מוסיקה ומדעי הרוח) וזו גאווה לראות שאלו הם המחנכים של דור העתיד."