סמנכ"לית עמותת "גדולים מהחיים" למען איכות חיים לילדים ונוער חולי סרטן

אלינוער גרה בגינתון, נשואה לשגיא ואמא לשני ילדים. שיוויניסטית חברתית. היום בתפקיד סמנכ"ל 'גדולים מהחיים'. 
נדמה שכל חיי נמשכתי לעשייה החברתית. במהלך לימודיי באוניברסיטה החלתי לעבוד בארגון חברתי שסלל את המשך דרכי התעסוקתית, עם סטייה לתקופה מסוימת לעולם המסחרי. לפני כעשור התחלתי לעבוד בעמותת "גדולים מהחיים" בתפקידי מטה שונים וכעבור מספר שנים מוניתי לתפקיד סמנכ"ל העמותה.
מקור הסיפוק בשבילי בראש ובראשונה, הוא במתן ביטוי ליכולות מגוונות שלי כאינדבידואל. מעבר לכך,  כמובילה בארגון  בעל השפעה ישירה וחיובית על חיים של רבים; רבה גאוותי על התפתחות הארגון בו אני עובדת, מעמותת הורים קטנה לילדים החולים ובני משפחותיהם, לעמותה המובילה בארץ לטיפול בכלל היבטי ההתמודדות עם מחלת הסרטן, של הילד החולה ובני משפחתו, ביכולת שלנו להיות קשובים לצרכים המשתנים של המשפחות, ויצירת תכניות תמיכה מותאמות לכל בני ובנות משפחת הילד החולה.    
אני גאה לראות את משמעות העשייה שלנו בפועל בחיי היום יום, אם זה באמצעות רגעי האושר והחוויות המיוחדות המוענקות לילדים, תכניות תמיכה ייחודיות להורים, לנוער, לבוגרים, הקמת גן ילדים סטרילי ועוד פעילויות רבות ומשתנות באופן דינמי בהתאם לצרכים, המשנות באופן מהותי את חיי האחר. העבודה בתפקיד שלי, בארגון שכזה, הינה זכות גדולה.