מנהלת תוכן, ידע ומתודולוגיה ביוזמת "היישוב במרכז" של קרן רש"י

איריס עוסקת בתפקידי הנחייה, פיתוח וניהול חברתי מזה 20 שנה. מתגוררת ברמת גן, גרושה ואמא לאריאל בת 17. נהנית מחיי המשפחה, ממפגשים עם חברים טובים, ומלמידה מתמשכת בתחומים מגוונים.
כיום מועסקת כמנהלת תוכן, ידע ומתודולוגיה  ביוזמת "היישוב במרכז" של קרן רש"י. יוזמה המקדמת מוביליות חברתית באמצעות שינוי מערכתי ביישובי הפריפריה, במטרה להרחיב את ההזדמנויות העומדות בפני התושבים מגיל לידה לתעסוקה.  בתפקיד הנוכחי אני לומדת על מחקרים ומגמות מהארץ ומהעולם העוסקים במוביליות חברתית, באסטרטגיית השקעה ממוקדת יישוב, בשינוי מערכתי וקולקטיב אימפקט, ומיישמת הובלה, ליווי והכשרה של מנהלי היוזמה ביישובים בהם אנו פועלים. היוזמה החלה לפעול לפני כשנתיים בשני ישובים:  קריית מלאכי ואשקלון והשנה תורחב ותפעל בחמישה ישובים נוספים.
עם סיום לימודיי התואר הראשון במדעי ההתנהגות השתלבה בעבודה במגזר החברתי למען הקהילה. התחילה את דרכה במכון ברנקו וייס לטיפוח החשיבה, מכון שפיתח רבות את הזהות המקצועית שלה ואפשר לה להביא לידי ביטוי כישורים מגוונים של הנחייה, יזמות חברתית, הקמת פרויקטים, ליווי והכשרת מנהלים ומנחים, הערכה ומדידה, למידה מתמשכת ורצון לשיפור מתמיד. מקום עבודה משמעותי נוסף בו עבדה הוא התכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון 360. למשרה זו הגיעה לאחר סיום לימודיי התואר השני בסוציולוגיה של הארגונים. 
ממה את שואבת את הסיפוק בעשייה? "מאבא שלי שתמיד אמר שמאחר שברוב שעות היום אנו עובדים, כדאי שנהנה ממה שאנו עושים. ליהנות מהעבודה זו בחירה, כל יום מחדש, לראות ולהוקיר תודה שאני זוכה לעסוק בתחומים כל כך מעניינים. אני נהנית מהאנשים איתם אני עובדת ונהנית אף יותר מהיכולת להשפיע ולקדם אחרים ואת עצמי.  אני מסופקת מהיכולת להפוך חלומות למציאות: היכולת ליצור מציאות חדשה, שבאה מתוך תפיסה חברתית ומעוגנת בקרקע ארגונית וכלכלית."