אבחון פסיכולוגי

אתם משקיעים אנרגיות ומשאבים בגיוס עובדים אך לא פעם נכוותם כאשר מועמד השאיר עלייכם רושם מצוין אך בפועל התברר שטעיתם?

תנו לנו לחסוך לכם את תחושות התסכול ולמצוא עבורכם את העובדים המתאימים ביותר לתפקיד. גיוס כוח אדם איכותי הוא נושא מורכב וכלי הגיוס שיש בידכם אינם יכולים לספק את המידע המקיף ביותר עבור המועמד ובשל המידע החלקי ייתכן כי תבחרו במועמד שאינו מתאים לביצוע התפקיד ולהסב נזק רב לאורך זמן. אנו במתאם מציעים לכם שירות אשר יסייע לך לבחור את המועמדים הנכונים: ראיון עם פסיכולוג תעסוקתי.

מה היתרונות?

בריאיון זה נשאלות שאלות מורכבות ונבחנים לעומק התנהגותו, ההיסטוריה וכישורי האדם בתחומים הרלוונטיים לתפקיד אליו הוא מיועד. הריאיון מאפשר מיפוי של נקודות החוזק והחולשה של המועמד ומסייע לאיתור בעיות פוטנציאליות העשויות להתעורר בעת מילוי התפקיד. כלי זה הינו אובייקטיבי ונטול הטיות.הריאיון שם זרקור על הרבדים הסמויים שלא ניתן לגלות בריאיון רגיל בו ניתן להיערך מראש ומאפשר תמונה מלאה על המועמד.

מה כולל השירות שלנו?

האבחון כולל ראיון עומק + מבחנים ושאלונים אבחוניים (מבחני אישיות, סגנונות תקשורת בינאישית, סגנון ניהולי) כאשר בסופו, אתה מקבל חוות דעת מעמיקה על התאמתו של המועמד לתפקיד הספציפי. האבחון במתאם נערך ישירות על ידי צוות של פסיכולוגים תעסוקתיים מיומנים וותיקים המכירים היטב את עולם המגזר השלישי והתפקידים המורכבים בו.

בעזרת המומחיות והניסיון שיש בידנו, נאתר עבורכם את האדם המתאים!