שדרוג קורות חיים

שדרוג קורות חיים בהתאמה למגזר החברתי

קורות חיים איכותיים ומקצועיים יגדילו בעשרות אחוזים את הסיכוי למצוא עבודה במגזר השלישי בתפקיד שבאמת מתאים לך!

הידעתם כי על כל מודעת דרושים במשרת ניהול במגזר החברתי מתקבלים כ200 קורות חיים?

הידעתם כי באופן גורף מוכח לרוב האנשים קיים קושי בלבטא את עצמם וניסיונם בצורה נכונה בדף אחד של קורות חיים?

אם אתם שולחים הרבה קורות ולא נענים סימן שהקורות חיים שלכם אינם מספקים את יעדם וחבל, זהו שער הכניסה וכרטיס הביקור הראשוני שלכם.

 כמה מילים על חיפוש עבודה

תהליך חיפוש העבודה הינו ארוך ומייגע ולא בכדי יש האומרים כי "עצם הליך חיפוש העבודה הוא עבודה בפני עצמה". מועמדים רבים עומדים חסרי אונים נוכח מודעות הדרושים המציפות את אתרי הדרושים באינטרנט וחלקם חווים תסכול גדול מכך ששולחים המון קורות חיים אבל לא חוזרים אליהם. במצב כזה תסכולם של המועמדים רק הולך וגדל, ככל שזמן החיפוש גדל כך יורד גם ביטחונם העצמי שלרוב מוביל בתורו גם לביצוע פשרות בבחירת מקום העבודה הבא.

אז מה אנו מציעים?

הדבר ההכרחי הראשון שיש לעשות על מנת לסייע לתהליך חיפוש העבודה להיות יותר אפקטיבי הוא להכיר בעובדה שקורות החיים הם מסמך שיווקי, ה"פנים" שלנו בעיני המגייס, שעל פיהם יוחלט אם להתקדם איתנו בתהליך הגיוס או לא! רבים מהמועמדים שאותם אנו פוגשים חושבים שהכל כתוב וברור ומובן – אבל בפועל זה לא נכון!
מנהלי גיוס מקבלים כמויות עצומות של קורות חיים לכל משרה ועלינו לוודא שמכל קורות החיים שהם יקראו, הם יבחרו לפנות דווקא אלינו!

מתאם מציעה שירות ייחודי בשדרוג ובהתאמת קורות חיים למועמדים במגזר החברתי. השירות ניתן במסגרת פגישת ייעוץ אישית באורך שעה ובה נכיר אותך, את הצרכים שלך ומהם כיווני חיפוש העבודה שלך ובעקבות זאת נלמד אותך כיצד לבנות קורות חיים משודרגים בהתאם לצרכים האישיים והמקצועיים שלך. 

אז אם אתה מחפש עבודה וזקוק לייעוץ בכתיבה או שדרוג של קורות החיים-נשמח לעמוד לשירותך!!!

 

טלפון:03-3730090/1/2  |    office@mitam-hr.org  |